Art.-No.: 02-002-11-GP
Specification
| volume | 50/100ml |
| low part material | PHA/PP |
| closure material | PHA/PP |
| lower part surface | smooth/matte |
| closure surface | smooth/matte |
| closure insert | PE foam |
| mini spatula | PP |
| cover disc | PP |
| total height | 57/63mm |
| total diameter | 65/74mm |





