Art.-No.: 01-002-01
Specification
| volume | 30/50/100/200/300ml |
| low part material | PP |
| closure material | PP |
| lower part surface | smooth/matte |
| closure surface | smooth/matte |
| closure insert | PE-foam |
| cover disc | PP |
| total height | 34/44/48,6/61,5/78,9mm |
| total diameter | 60/60,3/80,5/90/97,9mm |





