Art.-No.: 02-004-12-GM
Specification
| volume | 30/100ml |
| outer lower part material | calcium carbonate |
| inner layer material | HDPE |
| cap material | calcium carbonate |
| cap surface | only matte, fine or rought |
| outer lower part surface | only matte, fine or rought |
| total height | 139/156mm |
| total diameter | 47/51mm |





