Art.-No.: 02-002-11-GB
Specification
| volume | 50/100ml |
| low part material | PHA/PP |
| Closure material | PHA/PP |
| Lower part surface | smooth/matte |
| Closure surface | smooth/matte |
| closure insert | PE foam |
| mini spatula | PP |
| cover disc | PP |
| Total height | 60/66mm |
| Total diameter | 65/74mm |





