Art.-No.: 02-004-12-GB
Specification
| volume | 30/100ml |
| outer lower part material | Calcium carbonate |
| inner layer material | HDPE |
| cap material | Calcium carbonate |
| cap surface | only matte, fine or rough |
| outer lower part surface | only matte, fine or rough |
| total height | 118/159mm |
| total diameter | 39/46mm |




