Art.-No.: 02-002-13-GM
Specification
| volume | 50/100ml |
| low part material | wood fibre/PP |
| Closure material | wood fibre/PP |
| Lower part surface | only matte |
| Closure surface | only matte |
| closure insert | PE foam |
| mini spatula | PP |
| cover disc | PP |
| Total height | 63/71mm |
| Total diameter | 66/76mm |

