Art-No: 01-002-01/14
Specification
| volume | 30/50/100ml |
| low part material | glass/PP |
| closure material | PP |
| lower part surface | transparent/milky |
| closure surface | smooth/matte |
| closure insert | PE-foam |
| cover disc | PP |
| total height | 54,8/60,2/66,2mm |
| total diameter | 68,9/69,5/83,1mm |


